Huawei EC2208S és EC2218SS beltéri

7 bejegyzés / 0 új
Utolsó bejegyzés
attila.scourgeofgod
attila.scourgeofgod képe
Adminisztrátor
Regisztrált: 2009-10-14
Huawei EC2208S és EC2218SS beltéri

Huawei EC2208SÉszrevételek, kérdések és válaszok a Huawei EC2208S és EC2218SS hibrid beltérivel kapcsolatban.

MellékletMéret
Huawei EC2208S és EC2218SS használati útmutató (.pdf)1.31 MB
kazy
kazy képe
Regisztrált: 2011-12-15

Sziasztok! Még csak 3 napja hasznélom az Intelegens sat tv-t de van egy két dolog ami már azonnal szembetűnően más mint az IP tv-nél. Az első és legfontosabb az hogy nem találtam sorozatfelvételre lehetőséget. A másik az extra szolgáltatás, bár igaz van pozitívum mert itt van you tube kliens. Az ip-n sok extra van mig itt csak az említett you tube, origo, facebook ami még nem müködi és a netpincér. Van még egy dolog amivel nem tudok mit kezdeni. 2 beltérim van és csak az egyik rögzítős a másik merevlemez nélküli. Van rajta USB 2.0 csatlakoztattam pendrive-t látta az ezközt de nem tudta formázni. Még egy gond. Ha a felvételt visszanézem sokszor beakad a kép. Még hiányzik a megoszthatóság az ip-n meg tudom osztani a számítőgépen tárolt képet zenét. És végül még egy dolog. Az okostelefonokkal még nem tud komunikálni az inteligens sat tv. De hogy valami pozitívumot is írjak, nagyon halk, jol néz ki a beltéri és a videótéka tökéletesen működik. Egyenlőre ennyi üdv kazy

attila.scourgeofgod
attila.scourgeofgod képe
Adminisztrátor

Azon igen kevesek közé tartozol, akinek már van ilyen. Az idő előrehaladtával biztos, mást is észreveszel, illetve a szolgáltató is biztos folyamatosan javítja/bővíti majd a lehetőségeket, várjuk a további beszámolóidat! :-)

attila.scourgeofgod
attila.scourgeofgod képe
Adminisztrátor

kazy írta:

Sziasztok! Még csak 3 napja hasznélom az Intelegens sat tv-t de van egy két dolog ami már azonnal szembetűnően más mint az IP tv-nél. Az első és legfontosabb az hogy nem találtam sorozatfelvételre lehetőséget. A másik az extra szolgáltatás, bár igaz van pozitívum mert itt van you tube kliens. Az ip-n sok extra van mig itt csak az említett you tube, origo, facebook ami még nem müködi és a netpincér. Van még egy dolog amivel nem tudok mit kezdeni. 2 beltérim van és csak az egyik rögzítős a másik merevlemez nélküli. Van rajta USB 2.0 csatlakoztattam pendrive-t látta az ezközt de nem tudta formázni. Még egy gond. Ha a felvételt visszanézem sokszor beakad a kép. Még hiányzik a megoszthatóság az ip-n meg tudom osztani a számítőgépen tárolt képet zenét. És végül még egy dolog. Az okostelefonokkal még nem tud komunikálni az inteligens sat tv. De hogy valami pozitívumot is írjak, nagyon halk, jol néz ki a beltéri és a videótéka tökéletesen működik. Egyenlőre ennyi üdv kazy

Sikerült elérnem valakit, aki már találkozott ilyen dobozzal, elküldtem neki a hsz-ed, röviden, nem mindenre kiterjedően ennyit tudott gyorsan hozzászólni:

Valaki írta:
Nekem, pennel és winyoval sem volt egyszer sem gondom, kivételt képezett ez alól, ha az eszköz hibás partíciós volt.
Film vissza nézésre nem tudok mit mondani, nem volt nálam felvevős. Ha vissza emlékszel az IPTV indulására ott sem volt nagy interaktiv szolgáltatási rész, amire nem tér ki az archív TV ami itt van ott pl: nincs. A videó téka az ugyan az. Amik nemsoká megjelennek mint funkciók az a netpincér és a facebook, ezeket már jelzi az stb.
attila.scourgeofgod
attila.scourgeofgod képe
Adminisztrátor

Nagy János (Apa+Fia) jóvoltából mindkét Huawei márkájú beltéri egység bemutató videója elérhető YouTube csatornánkon ( http://www.youtube.com/user/dtvnewshu )!  Köszönetnyilvánításként kérek Mindenkit, látogassa meg a videók leírásában található oldalt!

Apa
Apa képe
Moderátor
Regisztrált: 2009-12-08

Köszönöm,hogy összefűzted,és kiraktad,használjátok egészséggel. ;-)

kazy
kazy képe
Regisztrált: 2011-12-15

Köszönet a munkáért Boldog Karácsonyt

Tartalom RSS