Ugrás a tartalomra
Sporteszközök

Sportos hétvégénk lesz

Rengeteg élő közvetítést kínálnak a hazai lineáris sportcsatornák a 21. hét végén: a technikai sportok, a kézilabda és a tenisz dominál.

 

A közmédia sportcsatornáinak kínálatában szerepel még többek közt labdarúgás és röplabda is, minden nap több órányi élő közvetítéssel várják a sportok kedvelőit.

 

A SportTV kínálatából a kézilabda Európa Liga négyes döntőjének mérkőzései kiemelendők.

 

Az Eurosport csatornáin továbbra is a Roland Garros és a Giro d'Italia képezi a közvetítések jelentős részét.

 

Az Arena4 a technikai sportokban jeleskedik, a Spílerek és a DIGI Sportok nem kínálnak említésre méltó élő műsort.

 

Lássuk a kínálatot:

 

Május 28., szombat

M4 Sport
12.55: Forma-1, Monacói Nagydíj, 3. szabadedzés
14.05: Kézilabda, férfi NB I, Telekom Veszprém - Grundfos Tatabánya KC
16.00: Forma-1, Monacói Nagydíj, időmérő
18.00: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Győri Audi ETO KC-DKKA
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, döntő, FC Liverpool-Real Madrid

M4 Sport+
15.35: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, FTC-Rail Cargo Hungaria-Siófok KC
17.35: Forma-2, Monacói Nagydíj, sprintfutam
18.30: Röplabda, Női Európa-liga, arany divízió, csoportkör, 2. forduló, Magyarország-Románia

Sport 1
02.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Boston Celtics-Miami Heat
15.00: Autósport, Dunakanyar-rali
15.45: Kézilabda, Európa Liga négyes döntő, Magdeburg-Nexe
18.15: Kézilabda, Európa Liga négyes döntő, Wisla Plock-Benfica

Sport 2
12.45: Jégkorong, világbajnokság, elődöntő
17.00: Jégkorong, világbajnokság, elődöntő

Eurosport 1
10.30: Tenisz, Roland Garros

Eurosport 2
12.05: Kerékpár, Giro d'Italia, 20. szakasz
19.00: Tenisz, Roland Garros
22.00: Golf, PGA Tour

ARENA 4
09.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
09.45: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
10.45: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés
12.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, időmérő
13.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, időmérő
15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto2, időmérő
17.00: Labdarúgás, angol negyedosztály, rájátszás, döntő
19.00: Darts, European Tour, Zwolle

 

Május 29., vasárnap

M4 Sport
15.00: Forma-1, Monacói Nagydíj
17.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, döntő

M4 Sport+
14.50: Kézilabda, női Magyar Kupa, bronzmérkőzés

Sport 1
14.00: Autósport, Dunakanyar-rali
16.15: Kézilabda, Európa-liga négyes döntő, bronzmérkőzés
18.15: Kézilabda, Európa-liga négyes döntő, döntő

Sport 2
09.45: Autósport, Dunakanyar-rali
15.15: Jégkorong, világbajnokság, bronzmérkőzés
18.45: Jégkorong, világbajnokság, döntő

Eurosport 1
10.30: Tenisz, Roland Garros

Eurosport 2
12.00: Autósport, One Make Racing, Porsche Szuperkupa, Monaco
13.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 21. szakasz
18.00: Tenisz, Roland Garros

ARENA 4
10.45: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, futam
12.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto2, futam
13.45: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, futam
17.30: Autósport, IndyCar, Indy500

Digisport 1
18.55: Labdarúgás, Ligue 1, osztályozó, visszavágó, St. Étienne-Auxerre

Like és megosztás

Önnek ajánlott